O nás

„Úmrtie blízkeho človeka je pre každého z nás smutné a ťažké. Vašu bolesť nemôžeme zmierniť, ale pomôžeme Vám uľahčiť túto situáciu poskytnutím kompletných služieb spojených s pohrebom.“

 Našim prvoradým cieľom je zabezpečiť dôstojnú rozlúčku so zosnulým a seriózny prístup k našim zákazníkom.

 Neustále sa snažíme zlepšovať našu prácu, pretože to je našim poslaním.

Naša pohrebná služba Posol poskytuje kompletné pohrebné služby, aby sa smútiaca rodina nemusela zaoberať záležitosťami, ktoré sú pre ňu v takej  situácii záťažou.

Skúsenosti v oblasti pohrebných služieb máme už z predchádzajúcej praxe kamenárstva a prípravy hrobov a hrobiek a tieto služby sme sa v roku 2007 rozhodli rozšíriť  na kopletnú pohrebnú službu.

Sme malá firma rodinného charakteru, ktorá poskytuje kompletné profesionálne pohrebné, cintorínske a kamenárske služby a taktiež sa zaoberáme správou pohrebísk.

 

Našim hlavným regiónom pôsobnosti je Košice okolie a okolie Prešova, ale prevoz zosnulého zabezpečujeme  odkiaľkoľvek na Slovensku aj prevoz zosnulého zo zahraničia. V regiónoch Košice, Prešov je naša pohrebná služba na mieste čo najrýchlejšie nám to dovoľujú kapacity.

Pri úmrti blízkého Vám pomôžeme vybaviť pohreb, pomôžeme Vám vyplniť všetky nutné formuláre. Pohrebná služba Posol zabezpečuje prevozy zosnulých, rakvi, urny, smútočné kytice, pohrebné vence, smútočné oznámenia – parte, poradíme vám so všetkým, s čím budete potrebovať, napríklad aj s výberom pohrebnej piesne, zabezpečíme fotografa.

Naša pohrebná služba Posol zaisťuje pohreby, prevozy zosnulých, repatriáciu do krajiny, kremácie, církevné obrady aj civilné obrady.

 

Pokračovať na služby